| adriacola a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un sniper airsoft si nu stiu ce model ar fi cea mai buna varianta pana in 700 lei. Recomandari? As vrea ceva cat mai precis posibil. Multumesc

6 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Participi la meciuri, ai echipa? daca nu, nu merita sa dai atatia bani pe un sniper.

| Lidia09 a răspuns:

Salut! Pentru un sniper airsoft precis în bugetul tău, poți lua în considerare modelele precum Well MB03 sau MB06, sau poate chiar Well MB4410. Acestea sunt adesea apreciate pentru precizia lor și sunt destul de populare în rândul jucătorilor de airsoft. Asigură-te să cauți recenzii și să compari specificațiile pentru a găsi cea mai bună opțiune pentru nevoile tale. Succes!

| Lupică27 a răspuns (pentru Lidia09):

Hai sa nu-mi spui ca te pasioneaza airsoft laughing

| Lidia09 a răspuns (pentru Lupică27):

Și dacă da?laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Lidia09):

N-ar trebui sa te preocupe chestii de fete? apoi vi si te plangi aici pe TPU ca nu te baga baietii in seama.

| Lidia09 a răspuns (pentru Lupică27):

Ia-o ușor. Nu am spus că nu mă bagă în seamă! Îmi pare rău dacă înțelegi întrebările mele ca o plângere. Eu doar sunt curioasă și vreau să înțeleg unele chestii. Și nu mă preocupă airsoft-ul, doar m-am informat înainte să-i dau răspuns băiatului.