| mitudi21 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca perusului i va mai creste pana cea mare de la coada pentru ca din greseala i-am rupt-o cand am vrut sa il pun in colivie, si in cat timp

Răspuns Câştigător
| Iiiiioana a răspuns:

Buna! si eu am 2 perusi si din greseala i'am rupt coada...straight face dar in cateva saptamani... aproximativ o luna.creste la loc la fel de marebig grin sau poate mai mare si mai lucioasa. daca vrei poti sa ii iei vitamine pentru perusi care sa le pui in apa cam 3 picaturi. ii cresc penele mai repede si devin mai lucioase si mai rezistente.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ii creste stai linistit

| steph1y a răspuns:

Si eu i-am rupt pana acea din spate perusului mei la ziua mea cand am vrut sa il prind si ia crescut ca intr-o luna big grin