| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau un raspuns rapid pentru cine cunoaste informatii in domeniul armelor de tir de calibru 5, 6. Vreau un tutorial cum trebuie incarcate fiecare si cum tragi cu ele... vreau informatii pentru arma cu o singura lovitura semiautomata,automata, repetitie! Mersi

3 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

Inainte de a-ti cumpara o arma, faci cursuri. Ai nevoie de ele si pentru obtinerea permisului.

| anonim_4396 explică (pentru Elelei):

Eu fac cursul dar am trageri si am nevoie de informatii cum incarci si tragi cu fiecare arma in parte!

| Elelei a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum poti sa ai trageri fara fara curs?
Astea le faci in primele ore.