| Ionut_Costin_1996 a întrebat:

Vreu sa cumpar(import) porumbei voiajori din strainitate in special din Belgia cine am i spune si mie cum sa fac sa iau legatura cu vanzatori?

3 răspunsuri:
| adishorMS a răspuns:

De pe seit-uri d gen din belgia
ia adresa de la cluburile columbofile de le tine din oras ucpt, rrp saufrsc ce ai la tine in oras funda?

| hamas47 a răspuns:

Gandesti rau costine, analizeaza mai atent numele porumbeilor, porumbei "VOIAJORI" deci gandeste-te asa logic cumperi porumbeii din Belgia i aduci aici cum ajung in Romania li se activeaza gena lor voiajoare si flu flu flu in 2-3 zile vanzatorul are inapoi porumbeii acas mersi, dupai i cumperi iar si tot asa o sa ajungi sa platesti de 16X suma pe un singur porumbel si n-o sa ai parte de ei, asa ca parerea mea incearca sa cumperi gaini de carne, o sa fi mai multumit de elewinking

| Udroiu_Razvan_1978 a răspuns:

Cauta si tu pe net numere de telefon >
sau ia legatura cu columbofili romani >
funda