| SolitarHacker a întrebat:

Care esti stabilit in Belgia sau Olanda m-ar interesa niste siteuri care se ocupa cu vanzarea de porumbei Voiajori sau daca stiti un site unde se pot vedea cei mai buni porumbei si crescatori din Belgia si Olanda dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Claudiuu7 a răspuns:

Pipa.be e cel mai popular site din belgia si international.Gasesti acolo cei mai buni porumbei voiajori la nivel mondial.Dar te si costa destul...
Iti doresc succes!

| Claudiuu7 a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi porumbei care au castigat ei anumite concursuri, nu ceva de genul "mama a castigat concursul x si tata a fost cel mai bun la nu mai stiu ce cursa".Asa esti sigur ca sunt de calitate garantata.