| alexandra5251 a întrebat:

Cine este din Iasi imi poate spune si mie daca stie unde gasesc porumbei voiajori de vanzare?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MAndreea99 a răspuns:

Pai poti vedea duminica in Tatarasi la targ de animale unde se mai gaseste si mobilier. Cine stie poate este!

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

In podul de piatra, la piata, duminica dimineata este (sau cel putin era inainte) targ de animale. Sper sa mai fie si sa gasesti acolo. Daca nu, ai putea intreba la un Petshop, poate aduc ei. Bafta!