| Anonim99876 a întrebat:

Salutare! Am și eu un hamster roboroksi și de două zile pare ciudățel, și-a cărat rumeguș în căsuță și are blănița puțin ciufulită, posibil să fie deshitratat? Am observat că se cam chinuie să bea apă din recipientul său și când dă de biluță nu se vede apa scăzând sau bule care să dea semne că poate bea. Îl am de o săptămână, iar seara se mai joacă, se dă în rotiță și mănâncă. Este posibil să fie bolnav dacă este ciufulit și a cărat rumegușul? Nu are diaree.

3 răspunsuri:
| 19flo79 a răspuns:

E posibil chiar sa faca niste puisori happy

| Mirel4412 a răspuns (pentru 19flo79):

Hamsterul lui a descoperit singur o noua metoda de reproducere? Fascinant

| 19flo79 a răspuns (pentru Mirel4412):

O sa aflam in scurt timp... happy