| adrianpopovici99 a întrebat:

Salutare,cainele meu de ieri are niste pobleme:
-ieri se intampla sa se culce pe o parte si sa dea din labute ca si cum ar fi paralizat,ii curgea bale din gura, dura 3-4 minute si isi revenea
Acest lucru s-a intamplat de 3 ori ieri
-azi sta pe o parte si nu face nimic, iar cand il chem ori deschide un ochi si se uita la mine ori ridica putin capul
Va rog spuneti-mi care ar fi cauza si ce pot face

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salutari! Am avut si eu un caine exact la fel, nu stiu cauza, dar al meu si-a revenit singur in 2 saptamani, acum are 6 ani si o duce bine.Cel mai sigur este cu veterinarul, dar eu nu l-am dus si a fost bine.

| Ruxandra15 a răspuns:

Du-l la veterinar. Daca inainte cand il strigai venea la tine trebuie sa il duci neaparat la veterniar, el iti va spune ce are. L-ai scos la pimbare azi?

| KeR0s3n a răspuns:

Am si eu un caine tot asa face, dar e perfect sanatos. Cainii viseaza si ei, poate a avut un cosmar happy