| GrepolisKing a întrebat:

Buna TPU
Cainele meu atunci cand doarme dintr-o data incepe si da din labute tare deschide ochii si se preface ca musca
Dupa aceea se opreste si 10 minute nu se poate ridica de jos
Imi puteti spune va rog ce are si cu ce as putea sa il tratez
Daca este important este Canis
A da sa nu uit ca are mai mereu febra
Va rog mult
Dau funda +vot

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Probabil viseaza. Dar tu de unde sti ca are febra? Mergi oricum cu el la veterinat!

| viotedy a răspuns:

Cred ca viseaza.cat despre febra du-l la doctor.

| karsivan a răspuns:

Parca descri o afectiune neurologica, de unde stii ca are febra 38, 5-39 este temeratura normala la caine,
Canis in latina inseamna caine.
Mergi la un veterinar sa+l consulte, in Bucursti se pot face acum RMN si computer tomograf.

| 1aprilie a răspuns:

O visa ca se bate cu un alt caine.S-o crede caine de lupta.

| gabytzukutza a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva viziteaza site-ul acesta http://www.cainiderasa.net/boli.html dar cea mai buna solutie ar fi sa consulti un medic veterinar