| IliadisJunior a întrebat:

Salutare wave, am o intrebare, ce fel de ocupati as putea sa gasesc pentru timpul liberthinking dati-mi si mie exemple va rog. In afara de desenat, ceva interesant. care sa imi ocupe timpul liberhappy! funda.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cititul love struck

| Ƨirenia a răspuns:

...Preteni n-ai cu care sa iesi? thinking
Hai sa-ti zic ce faceam eu cand eram mai mica: faceam "bilete" din hartii si ma prefaceam ca is bilete de avion si 'le vindeam'hee hee
na nu stiu... numai nu citit. Toata lumea zice "citit". aarrghhh

| Theoryofabook a răspuns:

Pai ia-ti un animal de casa sau un/o iubita

| Haney a răspuns:

Du-te cu prietenii in oras.e cel dragut mod de ati petrece timpul happy

| hanayonna a răspuns:

Sa faci sport(jogging etc.), sa te uiti la filme/seriale, sa citesti, poti sa faci o pagina pe facebook despre ceva ce iti place etc.ai multe optiuni happy

| Anonim078 a răspuns:

Ai putea incepe sa faci un sport ( dans, inot, volei,... ) sau sa iti iei un animal de companie cu care sa iti mai pierzi timpul ( catel, pisica, papagal, hamster,. ) daca nu iti permiti caine si pisica ai putea sa iti iei papagal. nu sunt chiar asa greu de intretinut.