| Funroy a întrebat:

Salutare,mi-am dus catelusa la monta si am lasat-o acolo 3 zile.Catelusa mea s-a lipit de respectivul caine de multe ori la rand, dar m-am grabit si am adus-o acasa dupa acele 3 zile.Ea inca mai e in calduri si chiar azi a fost sarita de alt caine, care nu e de rasa. Oare e posibil sa ramana insarcinata cu cainele pe care a sarit-o azi sau cu cainele de rasa care a sarit-o cu 3 zile in urma? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| happyANDsad a răspuns:

Cu cel de acum 3 Ile caci deja spermatozoizii celui de rasa au patruns in organismul ei dar cred ca unul din catei va semana cu cela care nu e de rasă!

| Mariokasan a răspuns:

O să rămână însărcinată cu câinele care a sărit-o cu 3zile in urmă