| Croitorualex a întrebat:

Salutare, Motanul meu are 5 luni, e destul de maricel, stau la curte, de miercuri seara a disparut, pur si simplu nu il mai vad pe aici, astazi am cautat la vecini am intrebat NIMIC! miercuri seara cand a disparut in spatele casei s'au auzit urlete de pisica gen se bateau si cainele meu a fugit la ele, atunci am observat una alba fugind dar cealalta nu! nu stiu sigur daca cel fugi e al meu sau era tot unu necunoscut... se mai intoarce? cum il gasesc? e prea frumos ca sa fiu indiferent!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragutzairina a răspuns:

Isi cauta o iubitica big grin este normal are si el nevoie de asa ceva.Asteapta vreo saptamana -doua si daca nu vine poti incepe sa iti faci griji.Si dac vine dupa aia peste catva timp poate o sa gasesti si niste pisoiasi. Fundita?