| nrsonix a întrebat:

Am 14 ani si 1, 72m, peste cateva zile vreau sa imi achizitionez un motocross Honda CRF250 4t, as dori sa stiu, daca pot sa merg pe el, daca pot sta pe el si daca ma pot da jos dupa aceasta motocicleta. Eu am mai avut un kawasaki de 65cm3, si nu stiu cum este un motocross mai mare, va rog, ajutati-ma cu opiniile voastre, ofer funda desigur...

Răspuns Câştigător
| DanGeros a răspuns:

Pe aceeasi motocicleta am invatat sa ma dau la 13 ani. nu va fi o problema avand in vedere ca aveam o inaltime mai mica ca si tine. Este foarte bine ca ai inceput pe o motocicleta mai mica pentru ca vei stapani mai bine acum una mai mare. bafta si grija mare