| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Am o pisica birmaneza de 3 ani si as vrea sa imi iau un caine. Treaba e ca nu stiu daca se inteleg, adica nu vreau sa se certe etc. pentru ca stau la bloc. Cainele l-am ales pe asta http://olx.ro/oferta/pui-de-catel-ID5xbyA.html#3e63cf9e0 b. Ce pot face sa se inteleaga daca nu se prea vor unul pe altul?

Răspuns Câştigător
| Delia272 a răspuns:

Păi. Ca sa se inteleaga perfect, ar fi trebuit sa iei pisica si cainele deodata, de mici, ca sa creasca impreuna si sa se inteleaga, dar cred ca pisica nu s-ar certa cu un puiut... Sper ca te-am ajutat! happy