| XteoX a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cat traieste o broasca testoasa de florida cu tample galbene? As dori sa primesc raspuns de la cei ce chiar stiu, nu doar de la cei ce raspund pentru a se afla in treaba si a primi fundita. Multumesc anticipat. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

Din cate stiu eu, traieste 30-50 de ani. Oricum,foarte mult, sunt sigura de asta, am si eu doua broscute din aceasta specie si pe una dintre ele am primit-o cand aveam 2 ani de la mama mea.O mai am si acum, e la fel de agitata si jucausa, si are deci 10 ani happy

| rolly3342 a răspuns:

Traieste pana moare.o sa stii tu cand, cand moare, cat traieste laughing

| Eddy_Eddy_1971 a răspuns:

Eu am o broscuta testoasa si dupa cum eu m-am interesat la inceput din curiozitate foarte mult despre ea, traieste intre 40-60 de ani depinde de conditiile oferite! funda?