| Geo_Alex_1994 a întrebat:

Daca stau cu un cane corso de mic 2 luni pe an o sa ma mai recunoasca cand o sa fie mare?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Da, o sa te recunoasca, cainii au o memorie destul de dezvoltata, dar sa nu te astepti sa asculte cu sfintenie de tine.

| Geo_Alex_1994 explică (pentru LaLaura):

Dar daca o sa merg 2 luni vara 2 sapt iarna si o apt primavara o sa asculte si o sa ma apere nu?

| LaLaura a răspuns (pentru Geo_Alex_1994):

De aparat o sa te apare, dar nu stiu ce sa spun despre ascultare. Un caine asculta de alfa, si tu nu o sa fi alfa pentru ca nu petreci tot timpul cu el.

| sweety123321 a răspuns:

Mai bine nu iti lua caine! Poti sa il vizitezi o sapt da una nu pentru ca daca persoana, ce iI da mancare se joaca cu el d emic non-stop, va zice ataca el te va ataca! Trebuie sa iI fi alaturi da ascultat ar putea sa te asculte dar tot va avea o legatura mai stransa cu persoana careia eu lasi in grija happy Funda?