| Freky229 a întrebat:

Salutare TPU, am un Hamster Sirian ( nu are parul lung) si in 7 Iulie face 5 luni de cand e de la mine, l-am luat de mic, de fapt, l-am castigat la o expozitie, acolo statea si cu altii hamsteri.
Dar intrebarile mele sunt urmatoarele:
1. Daca aduc un mascul langa ea, se vor bate la inceput?
2. Masculul nu se va bate cu femeia pentru roata sau cuib?
3.Am un picurator cu apa, o sa bea amandoi de acolo?
4.Am mai avut un hamster acum o perioada lunga de timp, care l-am dat la hamster si mi-a murit dupa hamsterita, dupa o saptamana dupa fatare, a slabit mult, nu stiu de ce, dar nu vreau sa se intample asa ceva nici cu hamsterita mea de acum, ce-as putea sa fac sa evit aceasta boala? La Hamsterita mea actuala ii dau de mancare dimineata ceva mar, paine uscata sau altceva, iar seara samanta.
E bine alimentatia lui?
Ofer funda, daca imi raspundeti la toate intrebarile va rog frumos.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......sa-le-fac/ Si de ce nu cauti tot pe google pe site-uri care stiu ce zic?