| Ioji75 a întrebat:

Salutare TPU, seara cand ma plimbam prin oras am gasit un porumbel voltat si l-am luat acasa, imi puteti spune ce sa ii dau de mancare?

Răspuns Câştigător
| GabrielDrunk a răspuns:

Salut,il poti hranii cu cereale, grau, seminte, secara, orz, sau poti gasi la un magazin de animale mancare pentru pasarii.Iti las aici un link care iti explica cum il poti ingriji etc. http://www.animale.ro/articole/cum-ingrijesti-un-porumbel
Bafta.

1 răspuns:
| ajutor517 a răspuns:

GabrielDrunk are dreptate dar vreau sa-ti dau si eu un sfat. Nu-i da paine sau alte produse de patiserie deoarece e posibil sa i se lipeasca de stomac.