| Andylol a întrebat:

Sall all,acum cateva zile,am gasit un pui de porumbel,l-am luat si l-am bagat intr-o cutie,unde i-am dat mancare si apa, era vioi si incerca sa evadeze.Ieri seara cand am mers la el era lesinat si statea de parca era lovit de masina,isi deschidea ochii, si inchidea si sugita.Azi dimineata cand m-am dus la el era mort crying
Ma intreb daca era bolnav sau avea ceva?
Dau Funda cui ma ajuta.

1 răspuns:
| Klara1122334455 a răspuns:

Chiar daca era vioi, după cum ai zis ca încerca sa evadeze, deci Sărăcuțului i-a fost frica e ca si cum tu ai fi luat de un strain urias si ciudat(asa aratam noi pentru animale) si te-ar pune intr-o cusca...cum te-ai simti? acum nimeni nu te mai poate ajuta fiindcă ceea ce e mort, mort rămâne...imi pare rău pentru el