| Robert97 a întrebat:

Stie cineva cat costa un pitbull de 4 luni? Rasa pura? Aproximativ

6 răspunsuri:
| AdyColt a răspuns:

Cam 300 de euro

| diabolykull a răspuns:

Cu pedigree se ridica de la 200 de euro in sus...

| KawaiiiPanda a răspuns:

Poti adopta unul

| Maxxie a răspuns (pentru KawaiiiPanda):

Am vazut ca ai mai raspuns si la altii.De unde naiba poti adopta un Pitbull? Ai tu?

| KawaiiiPanda a răspuns (pentru Maxxie):

Heloooo idiot happy De la adaposturile de animale doar nu de la farmacie

| Maxxie a răspuns:

Pai daca eu iti vand unul cu 200euro si iti spun ca e rasa pura ma crezi? Acum depinde daca nu ceri pedigree (certificatul de origine cu arborele genealogic si toate astea). Daca il cumperi cu asa ceva e posibil sa te costa cam cu 100euro in plus dar daca ai un prieten care are pereche de pitbulli si esti sigur ca sunt rasa pura chiar daca nu au pedigree merita sa dai pe ei maxim 100 de euro.Din experienta iti spun.