| RaduHack a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o nimfa. Pana acum nu am mai avut. si as avea cateva intrebari

1.Cum imi dau seama daca este pui?
2. Cum fac deosebirea dintre femela si mascul?
3. Daca iau un pui o sa invete sa stea pe mana mai usor? Ca eu am mai avut perus si era foarte agitat cand l.am cumparat.
4.Pe langa mancarea lor.Ce as putea sa ii mai dau? Am auzit ca, coada de patrunjel ar fi buna.

Cel mai bun raspuns funda!
Multumesc

1 răspuns:
| lalalalala6323 a răspuns:

O nimfa nu o sa o poti tine niciodata in mana. pentru ca sunt foarte rele musca. si canta non stop am avut 2, in legatura cu intrebarile iti va raspunde vanzatorul.