| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Salutare TPUUUU! Mor de plictiseala asa ca m-am gandit sa va intreb ceva : Care este rasa voastra de caine preferata?
Eu am mai multe : Bichon, beagle, chow-chow, pekinez, yorkshire, ciobanesc german big grin

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Mie îmi plac toate.
Chiar daca este unul de rasa, un maidanez sau o corcitură.
Mie îmi plac toate animalele.Dar cel mai mult îmi plac câinii.
Sunt cei mai buni prieteni indiferent cum arata.
Eu daca as lua caine as intreba care are este cel care este ocolit de toti.Pe acela il vreau.
Eu sunt o fata care ingrijeste câinii străzilor si dupa le caut stăpân sau ii pastrez.
Majoritatea câinilor pe care ii iau sunt corcituri rar găsesc unul de rasa.Acum doi ani am gasit un bichon care era tare neingrijit.Am avut grija de el si nimeni nu îl putea lua pentru ca aveau caini. Când l-am gasit era destul de bătrân si in vara asta a murit sad

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Husky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc german

| Coquinne a răspuns:

Beagle, labrador si husky.

| Miruna79 a răspuns:

Shar-pei happy

| HeyLolitaHey a răspuns:

Beagle

| Ioana_Andreea_2000_Kklh a răspuns:

Lup,este un câine foarte inteligent happy