| PoTpUnEoInTrEbArE a întrebat:

1.Ce parere aveti despre chow chow(alb)?
2.Ce rasa de caine sa imi iau in afara de:husky,labrador, ciobanesc german!?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Ador aceasta rasa de caine:x:x
https://www.google.ro/......ps?/search
Daca iti permiti, poti sa iti iei un exemplar.
O zi frumoasa sa ai:)

| PoTpUnEoInTrEbArE explică (pentru caramela):

Imi permit dar mai as vrea o rasa! (mai am un frate mai mic si sa il conving sa isi ia o rasa frumoasa) Da rasa aceasta sa fie medie-mare!

| caramela a răspuns (pentru PoTpUnEoInTrEbArE):

Atunci cumpara si un pechinez imperial, sunt inteligenti, usor de ingrijit si foarte iubaretilove struck
O zi bunahappy

| PoTpUnEoInTrEbArE explică (pentru caramela):

Nu vreau rase micute big grin

| caramela a răspuns (pentru PoTpUnEoInTrEbArE):

Uite o rasa pe care o indragesc si am o corcitura(lup+rottweiler)
https://www.google.ro/......ps?/search

| Marian_Marian_1995 a răspuns:

Buldog francez...e cel mai smecher

| Alecsandru_Alex_1993_Yd17 a răspuns:

Sunt draguti, dar au nevoie de timp ceva mai mult pentru intretinere, trebuie periati des.Si din cate stiu eu, au probleme cu pielea si sunt sensibili. Sfatul meu ar fi un Colie sau Beagle