| Liviu20099 a întrebat:

Salutare tuturor am 17 ani si as dori sa imi iau un animalut, eu m-am gandit la o pisica birmaneza. As vrea stiu cateva lucruri: Miroase? De cate ori trebuie sa curat ladita? Stiu ca lasa mult par dar cum as putea sa atenuez situatia... ce alte rase de pisici mi-ati recomanda pentru apartament... Mentionez ca mama mea nu prea suporta parul si stau la un apartament de 3 camere, nu am mai crescut caini sau pisici pana acum

Astept sfaturile voastre

Multumesc!

1 răspuns:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Hmm. Da, o pisica birmaneza este draguta. Eu zic sa-ti iei un catel (eu urasc pisicile mi-au omorat papagalul etc. ). Bichon (o sa-mi iau peste cateva zile big grin ), beagle, pekinez, mops etc.
Bafta :3