| AnaMARIA12344 a întrebat:

♥Salutari TPU!♥
→Aveti animale?
→Cati ani are?
→Cum il/o cheama?
→Ce fel de rasa este?
→Care a fost cea mai mare nazbatie pe care a facut-o?
→Cat % ti la animalul tau?happy:*winking

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tourniquet a răspuns:

1. Da, un caine.
2. 8 luni.
3. Lisa.
4. Chihuahua
5. Pai a facut multe nazbatii. Mai ales cand a luat un servetel si l-a imprastiat prin toata sufrageria bucatele mici-mici. laughing
6. 100%! O iubesc enorm.

| αntoniα a răspuns:

Am un animal.O catelusa.
Are 7 luni.
O cheama Xena[un nume cam ciudat, dar am vrut sa fie specialwinking]
Este ciobanesc german, dar e foarte dulshee:X:X:X:*:*:*
Cea mai mare nazbatie...hmm.a ros vita de vie din gradina mamei laughing
Tin la ea 100% si nu asi da-o pentru nimic in lume.Este ingerashul meu mikutzz:X:X:X::*:*:*
Paaa!
*.*

| RoxanaDenisa a răspuns:

Aveti animale : Da, am.
Cati ani are : 4 ani
Cum il/o cheama : Nikita
Ce fel de rasa este : Pechinez
Care a fost cea mai mare nazbatie pe care a facut-o : A ros putinica mobila
Cat % ti la animalutul tau : 10000000000000% love struck

| Pufarinee a răspuns:

Am animal e caine are 1 an jumate o cheama peti si e fata e bichon maltez.era sa fuga in strada.eu tin la animalutul meu 1000000000000000000000000000000000000000000%

| Chauderitza a răspuns:

♥ Buna si tie! ♥
1. Da.
2. Are 1 an puppy dog eyes
3. Este baiat, il cheama Goldie
4. Golden Retriever
5.Cea mai mare nazbatie a fost cand a mancat toata carnea din casa. Eu am pus-o pe masa,si Goldie s-a urcat si a papat-o. Dar, era ceva dupa, tata a pus condimente pe ea. Si era cam picanta sad.
6. Tin foarte mult la el. Este animalutul meu cel dorit! :*

| Kitty20 a răspuns:

Am doi caini la care tin 100% unul are un an si 1 luna celalalt e fata si are cam 6 7 8 luni pe fata o cheama Lary si pe baiat Rocky...pai Lary nu prea a facut iar Rocky a facut prea multe nu pot sa aleg nazbatialaughingFUNDA?

| elyzaa1998 a răspuns:

1.Da:* 2.1 anisor si 2 luni love struck 3.Sufletel blushing 4.pai e hamster pitic >:d< 5. mi-a gaurit pijamalele rolling on the floor 6. 10000% nu il plac, il iubeees ♥

| HappyPebbles a răspuns:

Am o pisica, nu e de rasa.O cheama Kitty si are 10 ani.Cea mai mare nazbatie cred ca a fost cand a dat valizele de pe sifonier joslaughing). Normal ca tin 1000000% la eahappye ca o sora pentru mine...

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Buna!
1.Da.Un catel.
2.7 ani
3.Bobilaughing:X
4.Odata in bucatarie cand era micut avea 2 ani imi imprastia servetele si mi-a facut dezastru si el dormea pe jos cu servetele pe ellaughing.
5.Il iubesc mult nu i-as da la nimeni pe lumea asta.Il iubesc enorm deci 10000000%.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am un iepuraş pitic.
Face 2 ani în martie.
Fiffy.
Neozelandez alb.
Sunt destul de multe, dar e cea mai dragalaşă!
100 %.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Da " catelusa " laughing, 4 luni, Issa, pichineza laughing, si-a facut nevoia chiar pe patu meu laughing, 100 %

| kitishor a răspuns:

Buna
1. Da 2 cateluse mama si fiica happy
2. Pai fiica are 2-3 ani si mama 4 happy
3. Pe cea mica ( fiica ) Lady si pe mama ei Bella.
4. Amandoua sunt Labrador Retriver. Bella aurie si Lady neagra smug
5. Pfa! Bella a facut super multe! Iti zic doua : - Abia imi luasem niste blugi de culoare foarte nice ( aveam vreo 6 ani laughing ), si eram prin curte. cand colo ma trezesc cu Bella ca vine si sare pe mine si imi rupe pantaloniilaughing a doua nazbatie a lui Bella e ca atunci cand aveam eu 9 ani, Bella a venit pe la spatele meu cu o viteza f mare ( alerga ) si a dat in mine si am cazut pe mana. ma mir cum nu mi s-a rupt laughing
Asa si Lady nu prea a facut nazbatii happy
6. 100%% evident

si mai am un papagal. Are 1 an il cheama Coco ii Perus si baiat. Cea mai mare nazbatie : Au venit niste colege pe la mine si Coco ( vorbeste ), face : " Du-te-n pi*** ma-ti! " laughing)
100 %% si pe el

:X

| Antonia1234 a răspuns:

Stiu ca inimioare se face asa:

| adytzyka a răspuns:

Am un motan, nu e de rasa.il cheama Mitu,, are 3 ani, cred ca cea mai mare nabatie pe care a facut.o a fost sa doarma cu capu' in jos.sau asa cred eu...il iubesc foarte mult.nu pot spune cat!

| just4funx a răspuns:

Da
1an
Pufi
Sobolan
M'am trezit cu el la vecinu
75%

| criscalin a răspuns:

In primul rand cum faci sagetile?
Eu amun catel.
El are 7 luni.
Il cheama Rex
Este Golden Retrever
Cea mai mare prostie ce a facut-o: s-a ingrasat 22 kg in 5-4 luni.
Tin 99, 9% la el (restul de 0, 1% tin la pisicile sorei mele).

| criscalin a răspuns:

1000000% este din punct de vedere aritmetic imposibil.

| chocokitty a răspuns:

Da, am doi hamsteri. Hamsterite mai exact. Nu le stiu varsta dar sunt mature. Pe una o cheama Figa, iar pe cealalta Ciuci. Pai...intr-o zi m-am trezit cu figa pe hol. Habar n-am cu a iesit din cusca. Cred ca a daramat casuta, s-a urcat pe ea si a impins usita custii. Asta da soarec inteligent! big grin Ciuci...pai cu ea s-a intamplat altfel. Sora mea mai mica se juca cu ea si s-a dus in bucatarie sa manance. a uitat de ea, iar eu am crezut ca a pus-o inapoi. Mai pe seara de aud niste gherute, cand ma uit o vad pe Ciuci ca cobora de pe fotoliu. O iau repede si o pun in cusca! Ce sora neatenta! Dar mai una. Am pus cusca jos, intr-o zi, deoarece trebuia sa-i fac curat, cand ma intorc de la baie Figa a disparut. (Ciuci nu era deoarece a decedat de batranete sau de vreo boala). Am inceput s-o caut si era de negasit, apoi am tras patul si am gasit-o. M-am speriat foarte tare atunci. Le iubesc 100%.

| Diana5554 a răspuns:

Da am o catelusa.Are 9 ani.Implineste 10 in Februarie. O cheama Andruta.E pechinez.Cea mai mare nazbatie care a facut-o a fost cand mi-a ros papucii si na mai ramas nimic din ei.O perioada mi-am tinut papuceii pe sifonier.Tin 1000000% la ea.