| anonim_4396 a întrebat:

Sambata imi iau un papagal nimfa baiat.Nu stiu ce nume i-as putea pune.cateva sugestii va rog. Mie imi place Jako. as vrea si alte propuneri. happy

Răspuns Câştigător
| maria3003 a răspuns:

Eu am un Roko si am avut unul Coco
si o colega are unu Richard
Cocolino,Gogu=),Cioko,Riky,Titi,dede,Fufy,Toty,Rey,Zamo,boby,Kiwi, Gilberto, Buffy
da uite un site daca vrei: http://www.birdbytes.com/names_a.html

10 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Ricky

| Luissa123 a răspuns:

Roko, Riky, Polly, Deedee, Paco, Jako, Tasha, Missy, Molly, BO,

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.Cand iti cumperi un animal de companie e greu sa te decizi ce fel de nume sa i pui.Stiu si la mine e la fel, ca sa fac o mica paranteza eu mi am luat un caine dupa doua zile i am pus numele, ma decid greu. Jako e foarte frumos.Eu i as pune Coco desi e un nume banal e dragut,Roko, Cocolino, Zamo.Chiar acum nu prea am in cap nume de papagali insa ti am enumerat cateva.Iti urez succes si sper sa gasesti cat mai repede numele avand in vedere ca el trebuie sa se obisnuiasca cu numele sau.Bafta! Pupciikiss

| mefree2fly a răspuns:

Rocky happy

| ninaelenadobrev a răspuns:

Asemanator ai putea sa-i pui jacob

| DannyDanuTs a răspuns:

Paco

| Annonnimuss a răspuns:

Donico, Cikus, Marco, Cocorici, Kiry-Kiry, Ciripel, CoCo, Fabulosul...

| xXAMAXx a răspuns:

CoCo

| Everlast15 a răspuns:

Charlie

| sophiiie a răspuns:

Bloo, Will, Willy, Kiki, Becho puppy dog eyes...sau altelethinking