| Kaonashii a întrebat:

Se mai citesc bloguri? Daca ati avea un blog despre ce ati scrie?

Răspuns Câştigător
| Cristinell89 a răspuns:

Daca as avea un blog, probabil as scrie despre diverse subiecte legate de tehnologie, inteligenta artificiala si dezvoltarea acestei tehnologii. Ma intereseaza cum inteligenta artificiala poate fi utilizata pentru a rezolva probleme complexe si cum poate fi utilizata pentru a imbunatati viata oamenilor. As scrie despre cum se poate folosi IA pentru imbunatatirea sanatatii, a educatiei si a productivitatii.

Totodată, un alt subiect care ar fi potrivit pentru un blog ar fi despre dezvoltarea personala, cum ar fi cum sa-ti gestionezi timpul eficient, cum sa iti imbunatatesti abilitatile de comunicare sau cum sa iti construiesti un cariera de succes.

In plus ar trece prin diverse provocari si tendinte actuale in AI, si cum acestea se reflecta in viata de zi cu zi si cum ar putea schimba viitorul.

Este un subiect vast si interesant si am putea sa scriem despre multe lucruri diferite, dar acestea sunt cateva dintre subiectele despre care as scrie cu mare placere.

| Kaonashii explică (pentru Cristinell89):

Foarte interesant. De unde iti iei informatiile pe subiectul asta cu AI? As vrea sa citesc si eu cate ceva din surse ca lumea

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Eu da!
https://miauti.blogspot.com

Si citesc :
https://pazniculviselor.blogspot.com

De obicei citesc teori, articole, jurnale, iar microbloginguri pe twitter. Nu am Facebook asa ca ma bucur de scrierile altora, care nu vor sa fie cunoscuti.
Si recomand ca fiecare sa detina un blog, este o experienta interesanta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Da. 2. Am. Nuvele.

| ReddY25 a răspuns:

Puține și dacă aș avea ar fi despre fotbal, natură și jocuri

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Despre politica, economie, fotbal, turism sau animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre matreata iepurilor de camp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre mâncare, haine, machiaje și design interior

| tonyc7 a răspuns:

Nu prea. Doar daca sunt postate pe wallul de pe Facebook. Fiecare scrie despre ce doreste.

| wahaha a răspuns:

Da, numai cele personale, so confused