| MissGrumphy a întrebat:

Servus tuturor!
cine poate va rog sa imi spuna de unde pot sa cumpar timbre?
ma refer la genul acela de timbre care se gaseau la posta in ceva plic rosu sau albastru si la pret accesibil
se mai gasesc oare la posta romana?
se pot comanda de pe siteuri serioase in tara?
multumesc frumos pentru raspunsurile voastre, sper eu relevante

Răspuns Câştigător
| Crocodilul01 a răspuns:

La posta nu stiu! Poti cauta pe tocmai.ro sau pe mercador.ro! Mai sunt si pe Okazii.ro! happy Iti setezi ce vrei sa cauti si sigur gasesti! Gasisem eu odata si nu erau scumpe! Ceva pe la 5-10 lei parca!