| anonim_4396 a întrebat:

Sportul de performanta. pana la ce varsta poti sa te apuci de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca daca iti place ceea c faci si ai talent poti face performanta de la 18 la 36 de ani

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Pana la 25 ani.

| monicaclaudia a răspuns:

Ei tinnind cont ca sportivi la 25 de ani sunt destul de "invirsta " si cei mai multi se retrag ei dar trebuie sa si specificam despre care sport vorbim?
sa nu uitam ca fetele noastre gimnaste de mici se antreneaza zilnic.
orice timp de sport parerea mea se incepe de mic ((de la 6 ani in sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cu cat esti mai tanar cu atat mai bine happy

| PanaceuUniversal a răspuns:

Pentru performante mari, inainte de 15 ani. Desigur daca ai talent din nastere, poti sa te apuci si pana in 25... dar mai incolo deja esti prea batran