| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi un caine deosebit de frumos. Talie medie, chiar si inalta, sa fie subtirel, cu blana scurta si un bot frumos si dragalas, care sa fie si foarte afectuos. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Dalmatian.

4 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Boxer, Dog Argentinian, Cane Corso!

| AndraaP a răspuns:

Buna happy
dog german
pit bull terier [e preferatul meu, nu e agresiv, foarte prietenos, se dreseaza usor; prefer pitbullul terier decat pitbullul simplu.

| Stella17 a răspuns:

Buna un husky e perfect e dragut jucaus si frumos.

| XxDream a răspuns:

Buna pai mi se pare frumos Terra Nova uite o poza http://rasedecaini.com/category/terra-nova-newfoundland/