| Dahliaa a întrebat:

Hei! Am un câine de 4 luni și nu știu dacă este de rasă. Este de talie medie, culoare cafenie și are blana scurtă. Vă puteți da seama dacă este de rasă? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| cățelușa56 a răspuns:

As fi zis ca e Labrador, ei au cel mai des balna cafenie si parul scurt.Cainele e de talie medie. Dar nu are urechi ascutie. S-ar putea sa fie o corcitura de Labrador

7 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Daca este catelul din poza de la avatar nu este de rasa da tot frumos e.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la medicul veterinar de ce nu mergi cu el să vezi ce și cum?
O consultație nu i-ar strica.
Pa, pa.

| YoCookieMonster a răspuns:

Daca nu pot vedea o poza cu catelusul,imi pare rau,dar nu te pot ajuta!
Dar, totusi daca este de culoare cafenie, am o intrebare: Cum are urechile
Daca imi raspunzi la aceasta intrebare, mai mult sau mai putin, te pot ajutawinking

| Dahliaa explică (pentru YoCookieMonster):

Urechile le are ascuțite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o poza cu el, de pe facebook sau chiar la avatarul de pe TPU si asa sigur ne vom da seama daca e de rasa sau nu happy

| Flynn2001 a răspuns:

Pune o poza cu el la profil.

| carpone a răspuns:

Poate sa fie corcitura de ceva. pune o poza