| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Avand in vedere ca stau la curte vreau sa imi spuneti cateva rase de caine care : sa fie de talie mare sau medie, sa nu alerge gainile bunicii laughing, sa fie afectuos si protector happy. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Shuka a răspuns:

@puppydog laughing cred ca te-ai uitat prea mult la Lassie! laughing Eu iti recomand un Goden Retriever, Labrador, Dalmatian, Shar pei, Terra Nova, Chow Chow si Cocker (printre favoritii mei) si daca ii doresti sa faci un lucru bun poti adopta un metis, cel mai draguti caine din lume!

5 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Maidanez

| Pufarinee a răspuns:

Collie,isi iubeste foarte mult stapanul ar sari in apa dupa el...nu ar alerga gainile doar lear manabatting eyelashes

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ciobanesc german, goldani sau labradori. happy

| AdyP20 a răspuns:

Cane corso. Isi iubeste foarte mult stapanul, si chiar daca e un caine energetic si puternic ii place sa leneveasca big grin

| XxDream a răspuns:

Ciobanesc Mioritic eu una am unul si este extrem de afectuos.Al meu daca vine cineva la poarta musca din gard deci este protector si in privinta gainilor nu le alearga big grin