| Alex199919991999 a întrebat:

Spuneti-mi va rog 3 motive de a te angaja ca vanzator. Sincer idee n-am.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

1. Pentru că nu te poți angaja ca ministru de finanțe.
2. Pentru că nu te poți angaja ca director de bancă.
3. Pentru că nu ești Gigi Becali.
laughing

| AFR81 a răspuns:

Socializezi, nu prestezi munca fizica sau intelectuala intensa, nu ai nevoie de cine stie ce studii.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ete na, unora le place meseria asta asa cum si tie iti place o alta : ))

| Atim a răspuns:

1. Pentru a avea un venit oarecum stabil. E genul de loc de munca de unde e greu sa fii disponibilizat.

2. E genul de loc de munca unde programul este fix, iar dupa încheierea programului munca ta e gata. (nu ca la alte locuri unde ai de facut rapoarte acasa si unde iti suna constant telefonul.

3. Nu ai pe cap o responsabilitate prea mare, cum ar avea un medic de care depinde viata cuiva

| Neutrull a răspuns:

Poti sa mananci mancare pe gratis

| Iobagul1234 a răspuns:

Ești obligat din lipsa banilor este decât un motiv dar face cat 3