| edytzzu11 a întrebat:

happy
Am 15 ani in septembrie fac 16 as vrea sa stiu daca la vara ma pot angaja undeva in pitesti chelner, vanzator de inghetata oricelaughing
as vrea sa fac eu banii mei deci daca stiti daca m-ar angaja undeva nu ezitati sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Da, de la 16 ani te poti angaja la Mc donald's, dar part-time.
Oricum, iti da un salariu destul de bun din cate stiu si in felul asta iti poti face si cunostinte pe-acolo... happy

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu era voie să angajezi minori, care nu aveau nici măcar, 16 ani împliniți!

| AdiTsu93 a răspuns:

Slabe sanse dar incearca, si eu st tot din pitesti si de 1 an caut sa ma angajez si nu prea se mai gaseste...