| ElenaMari a întrebat:

Stie cineva ce apa e recomandata pentru perusi? nu sunt pui) sau dacă pot da apa de la robinet sau apa plata si temperatura?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa dai perusilor apa de la robinet fara nicio retinere.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu dau doar apa plata animalutelor. Nu este buna cea de la robinet, doar daca o fierbi si o lasi la decantat dar nici asa nu as avea prea mare incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa pe care ai bea-o și tu.

| Anonimus107 a răspuns:

Si eu am perusi si ii dau apa pe care o beau, apa de la robinet nu e buna. Ai grija de perusi ca sunt sensibili!

| Antonioesmek12 a răspuns:

Le dau apa de la robinet și ii am de 4 ani...