| dragutzikaaaa a întrebat:

Stie cineva cum gasesc pe net un yorkshire terrier toy dat spre adoptie dar sa fie femela?

2 răspunsuri:
| Any_6060 a răspuns:

Oricat ai cauta, cauti in zadar. Cainii de rasa nu se dau gratis. Acestia se cumpara. Daca nu ai posibilitatile materiale pentru a-ti cumpara un caine de rasa ce vei face cand se va imbolnavi? Sunt foarte pretentiosi si trebuie sa ai un buget anume pentru a le oferi anumite conditii. De ce nu optezi mai bine pentru un caine abandonat? Sunt atatia peste tot.

| DeniiixD a răspuns:

Http://www.petshop-online.ro/vanzare-caine/York_Shire_Terrier_052.html uite aici... e femela, dar poti sa o cumperi daca vrei :))