| katalinakarina a întrebat:

Stie cineva cum pot sa scot mirosul de caca de pisica de pe covor?(nu am incercat sa-l spal dar vreau sa scot urgent mirosul fiindca miroase in toata camera)

6 răspunsuri:
| simina2000 a răspuns:

Otet si nu mai face acolo unde a facut niciodata pentru ca nu ii place cum miroase. Succes!

| Nutemaiholba a răspuns:

Daca ai pisica in camera respectiva nu va mirosii numai de la ''caca'' ci si de la ea ca animal pentru ca asa miroasecand ai animal in casa iei un deodorant automat de camera si gata n-ai ce sa faci

| Iuliiiiii a răspuns:

Dai cu spray si nitel spirt! sau spalal! Funda

| bobby90 a răspuns:

Biocarpet. Din cauza asta urasc pisicile. laughing

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Incearca cu vanish...

| shobby10 a răspuns:

Simplu! Benzina si foc! Garantez ca o sa iasa!