| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu pisica mea de 4 luni. Cand era mai mica si-a facut nevoile pe covor la mine in camera si acum nu stiu cum sa mai scot mirosul. Am spalat covorul de multe ori dar degeaba. As vrea sa imi dati niste metode folositoare cu care as putea scoate mirosul. Multumesc!winking

3 răspunsuri:
| Anesia27 a răspuns:

Poti sa il duci la curatatorie, dar pipiul pe pisica miroase destul de tare si nu stiu daca o sa poata sa fie scos.Cel mai bine ar fi sa renunti la el.Incearca niste carpete colorate sau o mocheta.

| Scuturici a răspuns:

Mda...LovelyStory acelasi raspuns am vrut sa-l dau si eu. Ai fost mai rapida decat mine tongue. Pa-pa.

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Te sfatuiesc sa pui intr-o sticluta din aceea de la solutia de geamuri niste otet cu apa si sa pulverizezi pe covor... mirosul va iesi trebui sa iasa in cateva zile. kiss