| eretuf a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge Counter Strike 1.6?

Adica merge instalat... totul bine si cand intru in joc, nu imi arata ce scrie (New Game, Find Server etc., Nimica).

20 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi sau cauta acelasi joc si descarca-l din alta parte.

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Nu are change games?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu doar ca o am pe win 7.
Merge jocu dar nu imi apare new game, find server, adica toate de acolo, un ajutor e bine primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am win 7 si nu imi mai merge. Cand intru pe el nu imi mai apare nimic big grin
ma poate ajuta careva cu o sugestie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu imi merge find servers,, se deschide fereastra dar nu gaseste nimic,, am incercat si cu patch23 dar nu am parola la rar,,,am inlocuit si un fisie in congig/platform.cs.dar nimic nici un sever,,,,am dezactivar si firewalu'so antivirusuu nimic,,,, am incercat mai multe variante de cs dar tot nimic,, inainte am avut in cs 1.6 care mi-a mers fara probleme... ceva rasp un pic de ajutor va rog happy

| N1m3n1 a răspuns:

Ttrebuie stearsa o extensie, pentru ca ai luat destroy

| curios_3782 a răspuns:

Pai poate e placa video straight face nu stiu ce sa zic
big grin

| lidutzu a răspuns:

Stiu eu,intra in Run,scrie Redegit,cauta in hdkey user, software, valve si sterge! mi s-a intamplat si mie fa asta si merge

| Laurentiu05 a răspuns:

Poti intra pe sv din consola apasand butonul de sup ESC `~!

| eretuf explică:

Placa video e buna(imi merge nfs shift)

| eretuf explică:

Totul era din cauza windows-ului... eu am acum windows 7 si merge super

| OnnNlyTheOnNe a răspuns:

Ba pai cauta din cs dai la nimereala la video si dai acolo d3d si toate alea cauta dai asa si o sa iti aparawinking

| RaulRaulutzulThau a răspuns:

Pe pictograma de cs click dreapta optiuni compatibilitate si dai dezactivare compozitie desktop Funda?

| alexualex26 a răspuns:

Asa patesc si eu

| alexualex26 a răspuns:

Drepe sters ceva care scrie config ala trebuie sters

| Andreis1 a răspuns:

Mi-e imi spune ca netul nu merge dar dimineata merge si acum

| Speede_Alex_1993 a răspuns:

Auziti mie asa brusc intr-o zi ma jucam cs si am dat grafica 700 cu nu mai siu cat. si nu stiu dc din ziua aceeia imi da tot timpu imaginea neagra, spuneti-mi va rog frumos si mie dc imi d imaginea neagra

| Turku_Albert_1990 a răspuns:

Salut am 1 problema la cs... cand intru pe el imi scrie horse frequnce sau genu asa ceva dau id mess albert.smekeru cine stie despre ce e vorba sa-mi zica happy