| Serban_Lucian_2000 a întrebat:

Stie cineva de unde fac rost de Rozmarin? Gasesc la Kaufland, Profi, Penny sau LiDL? Vreau sa ii fac o baita la cainele meu cu rozmarin (desigur, si apa). Cam cat costa? Va rog, urgent.

2 răspunsuri:
| Assassina a răspuns:

E posibil sa gasesti la Kaufland (la condimente) la Lidl nu cred iar la Penny e posibil dar incearca intai la Kaufland.E POSIBIL SA NU FIE LA NICIUNA.Dar nu ai magazine naturiste fiind ca acolo ar trebui sa fie.Si pretul...depinde cat vreti dar cred ca 20 -40 lei.

| ovidiu68 a răspuns:

La un plafar de la tine din oras.3-4 lei 50 de grame pliculetesau vrac. Si inca ceva. http://casa.acasa.ro/......-9899.html