| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva in câmpina vreo bătrânica care are nevoie de îngrijire sau vreo persoana care are nevoie de ajutor la curățenie, sau mancare?

6 răspunsuri:
| PoorBunny a răspuns:

Poti sa intri si sa cauti pe olx la locuri de muna happy sau pe orice alte site-uri cu joburi.

Selectezi orasul care il vrei si te uiti daca poti gasi.

| anonim_4396 explică (pentru PoorBunny):

Pai eu eram curioasa daca cineva de pe aici este interesat sau daca stie. sunt minora.17 ani. si nevoie mare de bani. dar voiam ceva la schimbul 2, adică de la ora 1 asa. ca sa fiu in paralel cu școală, nu am pe nimeni

| PoorBunny a răspuns (pentru anonim_4396):

Off... E greu...

O sa te ajut, o sa caut si o sa iti trimit cateva link-uri!

| anonim_4396 explică (pentru PoorBunny):

Multumesc din suflet

| PoorBunny a răspuns:

Https://www.olx.ro/......6DhG0.html

https://www.olx.ro/......7FvsS.html

https://www.olx.ro/......7m4dg.html

Astea am gasit, sunt in judetul prahova dar nu sunt fix in campina!

Sper ca te-am ajutat! :*
Mult noroc!
Daca mai gasesc o sa iti spun!

| anonim_4396 explică (pentru PoorBunny):

Multumesc frumos, orice sa fie, nu trebuie neapărat îngrijitor. muncesc orice