| skykery a întrebat:

Stie cineva un magazin de magie in Bucuresti?
Unde sa gasesc pachete de carti bicycle.

Sper sa ma ajute cineva...

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa le comanzi de aici: http://cartidejoc.ro/site/list_carti_joc.php

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe drumul taberei

| Andrey_Curelea_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde mai exact pe drumul taberei?
Multumesc anticipat!

| Leoveanu_Razvan_Lucian_1976 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da drumu tabere e mare concret unde?

| edxxxl a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde mai exact pe drumul taberei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap stiu eu se gasesc in OBOR sa stii ca nu sunt contrafacute ai incredere in mine am 7 pachete bicycle si sunt ariginale nu exista fekuri dupe bicycle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intra pe site cartidejoc.ro si gasesti de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in auchan la tabaco shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci a gasit cineva ceva ca ma intereseaza si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt scumpe in obor cartile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde este magazinul de carti bicycle in bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, in bucuresti nu exista un magazin axat numai pe carti de joc. Totusi, daca vrei sa comanzi de pe net, cele mai ieftine le gasesti aici: www.PlayingCards.ro, si au si livrare rapida. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot de pe www.playingcards.ro am cumparat. au cea mai rapida livrare, cele mai bune preturi si pana acum sunt cei mai seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand eu carti de joc + multe alte articole de magie/iluzionism. Pt mai multe detalii, cat si preturi add la alin_badboy2007 ori e-mail me at ch.alin92@gmail.com. Site'ul http://veve07.wordpress.com/iluzionism-produse/ va sta la dispozitie pentru. o mica parte din produsele ce le distribui. O zi buna:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie careva unde mai exact in obor? Si cam care este pretul unor carti in obor...

| misumisu a răspuns:

Salut,

Vreau sa prezint ceva tie si celorlalti. Este vorba despre un site de iluzionism ce isi la lua startul oficial vineri. Va devenii cel mai ieftin site de iluzionism din Romania pentru amatori, intermediari si profesionisti. Este vorba despre http://promagic.yshop.ro Dar este ceva si mai interesant de atat. Ei aduc pe baza de comanda orice produs de iluzionism din LUME, plus ca sa nu mai vorbim de oferte si de concursuri. Daca gasesti acelasi produs cumparat de la iei, in alt magazine din Romania mai ieftin – iei platesc de 5 ori diferenta – indifferent de cat este de mare. Plus ca tot vineri vor lansa un super concurs. Oricine cumpara in perioada 5 august – 5 octombrie produse in valoare de minim 300 de lei poate castiga valoarea cosului sau de cumparaturi sau MULTE alte premii de o valoare considerabila. Intra si te vei convinge de preturile minune pe care le au, ofertele urmand sa fie si ele prezente pe site in cel mai scurt timp posibil.

| Robz a răspuns:

Deci pana la urma unde ai gasit frate?

| dIeZz95 a răspuns:

Asta caut si eu ...niste carti BICYCLE RIDER BACK JUMBO INDEX - spate albastru
in sectoru 6 drumul taberei stie cineva? daca stiti contactati-ma la id: jus7_styl3_Danutz

| dIeZz95 a răspuns:

Skykery...ai gasit ca aceashi problema am siio... vreau si eu nicshte carti de joc. si am auzit ca e un magazin in drumul taberei da nu stiu unde
uite id meu daca ai gasit imi spui si mie de unde ok? jus7_styl3_Danutz

| dIeZz95 a răspuns:

Uite id meu:jus7_styl3_Danutz dsak ai gasit vreun magazin in drumul taberei respectiv sectoru 6 contacteaza-ma pls...io mai stiu un magazin in sec 4 pe calea vitan barzestibig grin

| Alex2x a răspuns:

Www.iluzionist-shop.ro Aici gasesti mai tot ce e in domeniu magiei. Are cateva sute bune de produse si aduce noutati in fiecare saptamana!

| AnaAriam a răspuns:

Un magazin de iluzionism din Bucuresti care are foarte multe modele de carti de joc Bicycle si nu numai gasesti aici https://www.jucariesimagie.ro/
E in Sector 4, Sos. Vitan Barzesti, Carrefour VItantis.
Au preturi mici si multe modele.

| skykery explică:

Hmda, dar e mai usor sa ma duc la magazin daca stau in Bucuresti ...decat sa le mai comand sau... voi incerca big grin

| Leoveanu_Razvan_Lucian_1976 a răspuns:

Nu spune nimeni concret unde spui drumul taberei ok mai lamurit bustean dr taberei e mare nimeni nu vb concret