| annalaura a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc carti de dresaj canin online? sau sa le pot descarca. Mersi!

4 răspunsuri:
| dony89 a răspuns:

In cartiile online nu vei gasi calitate sunt toate cioturile postate pe site-uri care bat campii can dvine vorba de dresaj.mai bine cumperi una: www.cartedresajcanin.ro

| Spike_Cipry_1996 a răspuns:

Arta si secretele dresajului canin download
scrie asta pe google si acolo vei gasi toti pasii de la da labuta, sezi, culcat pana la latra si liniste.
poti sa tio trimiti pe telefon.nu la toate merge.recent mi-am luat Samsung galaxy s4 si merge.deci in general cele care au android.
Funda?puppy dog eyes