| felixfelixfelix a întrebat:

Stie cineva unde pot sa tin uporcusor de guineea inafra de o cusca? Ce pot gasi si eu prin casa bun pentru porcusori?

4 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

Fratilor cine v-a invatat sa chinuiti animalele nu se tine porcusorii de guineea in acvariu
daca nu vrei sa tii porcusori de guineea intr-o cusca eu iti sugerez un tarc

intra pe http://www.gemon.ro/ si ai acolo tot ce iti doresti despre mici cobai

| SnowyLeopard a răspuns:

Pai un acvariu din acela patrat si mai lat...de preferat pentru el podea de rumegus. Daca nu, poti incerca si altceva dreptunghiular\in forma de patrat din sticla (groasa).

| Crisstttina a răspuns:

Un acvariubatting eyelashes

| StOrMi a răspuns:

Porcusorul meu de guineea se plimba prin bucatarie, deci locul lui e in bucatarie, dar poate tu nu vrei sa ai un rozator langa tine in timp ce mananci... asa ca, poate o cutie de carton...