| Psycho777 a întrebat:

Stiti cumva daca e vreo rasa de caini care cand sunt mici au capul si botul foarte adunat[gen pug] si se uita stramb [adica cu ochiu stang se uita mai spre stanga si cu dreptu mai spre dreapta]. Si cand cresc mari sunt asa mai aurii, si cu botu mai lung, si privirea le ramane cam aceeasi. mersi dau funda.

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Pai ochii asa ii mai poate tine: chihuahua, pechinez-ul, dar si altii. Uite o poza cu niste pui de pechinez din catelusa mea:

http://www.e-pets.ro/imagini-alexa-alexia/jolly

(sper ca poti sa vezi poza chiar daca nu ai cont)