| RockableHu a întrebat:

Ştiţi nişte nume bune pentru o pisicuţă fetiţă birmaneză? :3

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bonnie, Sophie, Kitty, Sandra, Dolly, cite săptămini sau luni are? E mică si dulce pisicuta birmaneză, sint foarte frumosi pisoii din rasa asta, dar fetitele cind cresc nu sint asa frumoase, băietii motăneii in schimb da. are ochi albastrii pisicuța?

13 răspunsuri:
| Salycumo a răspuns:

Buna. Nu stiu ce pisica e dar iti dau nume normale. Murica. Aby Barbiu. Sa spun cinstit nu prea stiu dar cauta pe google nume de pisicute Si apasa pe prima. Iti spun sunt o multime de nume.

| RocKzZ a răspuns:

Sincer daca as avea o pisica i-as pune numele Pawny sau Pawnie. Altele : Patratel, Butoias ( daca e grasa laughing ), Pixel. Cam astea imi plac mult, sper ca si tie. Funda? ^^

| Lothar a răspuns:

Eu daca as avea o pisi : Hakuren, Pissiii,
Kurenai, Aimi, Akane, Chouko, Bufnita, Misa-Misa, Ivy, Kirrana eeetc.
Eu as ramane la Bufnita

| untu a răspuns:

Caty,Tomasina,Mussete,Fluvy,Tomita,Tomina,Tomasa,Tomy,Aby,Pawny,Ivy,Misa.

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da si 4 5 luni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Sa i ti trăiască

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi multwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Multumesc, sarut mîna pentru fundă.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salycumo):

Fata ti a si zis, are pisica birmaneza, sau tu nu ai auzit sau văzut niciodată asa ceva?

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stai liniştit happy Mulţumesc încă odată

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Si eu tie, ce face pisicuța?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce nume i ai pus?

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Perluţa happy