| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o pisicuta e fetita ce idei de nume aveti? cel mai bun raspuns funda+vot

Răspuns Câştigător
| BeByTzZa a răspuns:

Ruby, Sara, Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena, Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy),

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce.

13 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Bella(frumoasa), alma(suflet), Amanda(Iubire, vrednica de iubire, pretioasa), Azura(regina zanelor), Bamby(e zburdalnica si jucausa), Candy(o pisicuta dulce), cleo(isteata si rapida), Grace(gratie, binecuvantare)
SPER CA TE-AM AJUTAT! :X:X:X:X:X

-Sunshine tongue

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Matilda

| l0riiii a răspuns:

Serena, gitana, anerol, cristal, chloE, molly, bella, sophie, princess, zoe, lil, samantha, sasha, gracie, daisy, kitty, missy, jasmine, abby, precious, baby, sassy, lola, luna, mia, emma, phoebe, ember, rose, sheba,
cleopatra

te pup!kiss*
Palove struck:*:*

| Biank_8453 a răspuns:

Fifi, Pupi, Pufi, Kiki, Mini, Dodo, Titi :)
daca nu funda macar un vot te rog pe www.cesarom.ro/concurs/1ij
Multumesc anticipat!

| adrianaloveyouf a răspuns:

Kyty, miti, tina, tia, afrodita, printesa, lolo, maia, carlita, frumusica,
sper sa gasesti un nume potrivit pentru pisica ta big grin

| LecSiee a răspuns:

Kitty; Ketty; Kutty; Kutie; Cutie; Cutty; Catty; Cathy
Pexy; Peky; Pessy; Puki; Puky
Sissy[ asa o cheama pe a mealove struck]
Missy; Missa; Massy;
Bruchy; Brukie; Brokie;
Lokie; Lolly; Lolita; Lila; Lilian:Lebby; Letty; Lenny; Luckie; Lucky
Funny; Funcky; Fully; Fussy
Nonny; Niny; Nancy; Nusty; Nucky; NaNa; Nanny

frate laughing cate idei am avuthappy

good luckwinking

fundita?

| just4L3x a răspuns:

Alege de aici ce nume iti place :)
http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/

| geany1997 a răspuns:

Sasha, Jessie, Molly, Dory, Cici, Rocky, Mandy, Daisy, Bonnie, Ella, Linda

| Prankster6 a răspuns:

Fifi-fru-fru
fite
zoli
cyri
midy
dendy
fundalove struck?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o slabiciune pentru pisici mici mai ales si o sa iti zic cate stiu si cat mai adorabile :X si o sa imi zic si parerea pentru celelante nume zise de altii fara suparare, si nu zic numele pentru funda sa vot o zic din placere, findka imi plk sa ajut pe latii:X.
Tigrisor, Puffy, Pinky, Tina, Ingerash, Lumpii, Mitzy.
Si am vazut la cineva :Anita, Erika astea sunt nume pentru oameni nu pentru pisici.

| Ddeutza a răspuns:

Abby

Suzzy

Miti

Pusybig grin

Zuzu...nu stiu dk e de baiat sau fatahappy

Madonalaughing

Tigrisor

| Rawr14 a răspuns:

Pai.Lisa
Katty
Pusi
Alma
Cici
Daisy
Dora
Emi
Exi
Fifi
Mitzi
Suzy
Pony
Mandy
Sissy
Mitzuca
Honey
Bonnie
Fundaa?

| Eooo_1841 a răspuns:

Abby

Asia

Alma

Alissa

Alice

Ariel

Amy B

Betty

Bella

Bitzi

Bonnie

C

Cici

Candy

Carrie D

Darling

Daisy

Dora

Doris

E

Emy

Ella

Elma

Exi F

Fluffy

Fifi

Fanny

Flippy

H

Honey

Hanny J

Joke

Jasmin

Jody

K

Kelly

Kim

Kara

Katie

Kari

Kiri

Kiss L

Lady

Loony

Lilly

Linda

Lolita

M

Maddie

Mitzi

Mitzuca

Minnie

Missy

Miss

Mika

Miska

Misha

Masha

Mara

Merry

Mary

Mandy

Mara

Mommy N

Natty

Nanny

Netty

Nona

Nora

Nini

Niki

P

Pisi

Pisuna

Pissy

Pussy

Puss

Pisa

Pony

Pam

Paty S

Sissy

Samy

Suzy

T

Tanja

Tamy

Tassy

Tony Y

Yam-yam

Yummy

Z

Ziggy