| MarinaMrn a întrebat:

Stiu foarte multe despre facebook daca vreti sa ma intrebati ceva spuneti-mi.eu o sa raspund la intrebarile voastre cu mult drag:X

10 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

I-auzi :B

spune-mi cum recomand o pagină...
dacă poţi, răspunde-mi printr-un mesaj privat că nu ştiu dacă mai revin la întrebarea ta.

frumos gest.

| Kitty a răspuns:

Daca este cum spui tu, as dori sa-mi trimiti mesaj pe privat cu cele mai importante "chestii" pe care ar trebui sa le stiu despre facebook. Multumesc anticipat!

| Kqzu97 a răspuns:

Cum pot trimite mesaje private?

| theorizer a răspuns:

Noi stim totul happy
Noi nu intrebam straight face
Noi raspundem sad

| Mellie00 a răspuns:

Ok.cum pot adauga prieteni mai usor, in sensul ca daca caut normal si gasesc ffff multe rezultate cu nume identice, deci stii o metoda prin care sa gasesc prietenul care vreau sa-l gasesc mai usor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ai fost pe gândul meu! Mi-am făcut cont de câteva zile şi nu ştiu să folosesc facebook. De exemplu, vreau să îi anunţ despre ceva pe "prieteni". Cum se procedează? Şi foarte multe altele. Dacă poţi, dacă ai timp şi chef, scrie cât mai multe aici, ca să citească şi alţii. Mulţumesc mult!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

| puffy04 a răspuns:

Am si eu o intrebarebig grin De ce la anumiti utilizatori le apare zona geografica in postare(in dreapta jos langa minute, de ex."near Bucharest)? E vreo setare?

| isaaa a răspuns:

Daca stii intrebari legate de facebook, ai putea sa imi raspunzi de unde setez eu ca atunci cand imi da o anumita persoana cerere de prietenie, sa imi dea numai in cazul daca ma cunoaste personal? multumesc.

| biencutsa2749 a răspuns:

Cum pot sa fac o familiei pe facebook? te rog ajuta-ma love struck dau frunditsabig grin. da-mi add la unknown_2749. pup love struck:***

| biencutsa2749 a răspuns:

Va rogg ajutati-ma sa fac o familei la facebook;;]. dau fundita love struck

unknown_2749 addtongue