| FyTzE a întrebat:

STOP CITESTE! am mai pus o data aceasta interebare! j nu a raspuns nimeni! URGENT! FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT! vreau sa imi cumpar un caine rottweiler dar problema e transportul, proprietarul locuieste in satu mare:lacalitate Livada iar eu in brasov; sambata de sus! j nu prea stiu cat ar costa un transport.imi spuneti va rog daca se poate j firme care se ocupa cu asa ceva...PLZZZZZZZZZZ

2 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Eu am luat un caine boxer din buzau, com maracineni si l-am adus in calarasi une stau eu cu masina unuio cunoscut tot ce trebuie sa ai grija este sa aiba aer, apa, mancare, si sa aiba unde sa isi facea nev adica sa faceti pauze pe drum desigur vino cu o lesa si o botnita acum transportul nu e chiar asa greu doar o masina in care sa lasi putin parlaughing dar sa aiba aer, apa si mancare mai ales pe canicula asta

| temugin a răspuns:

Da