| FyTzE a întrebat:

URGENT! FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT! vreau sa imi cumpar un caine rottweiler dar problema e transportul, proprietarul locuieste in satu mare:lacalitate Livada iar eu in brasov; sambata de sus! j nu prea stiu cat ar costa un transport.imi spuneti va rog daca se poate j firme care se ocupa cu asa ceva...PLZZZZZZZZZZ

2 răspunsuri:
| erasier a răspuns:

Cumpara-ti din brasov gasesti o gramada si ai scapat si de transport di bani cheltuiti aiurea in plus si poate gasesti si mai ieftin la noi in brasov laughing nu inteleg de ce vrei sa-ti cumperi tocmai din capatu alalat de tara?

| Selena2001 a răspuns:

Nu stiu.Imi pare rau!